top of page

CO NABÍZÍME

Individuální kurzy pro dospělé začátečníky i pokročilé

sólový zpěv (klasický, moderní i muzikálový), hra na akustickou a elektrickou kytaru, hra na ukulele, hra na klavír, hra na klávesové nástroje, hra na trubku

 

Pro začátečníky:

Chtěli byste se naučit zpívat, hrát na klavír, kytaru, ukulele? Přijďte se to naučit k nám do kurzu! Do začátku nepotřebujete žádné předchozí hudební znalosti, poradíme se vším, co je ke zpěvu a  hraní potřeba. Budete mít možnost individuální výuky nebo výuky v malé skupince.

Pro pokročilé:

Chcete se zdokonalit ve zpěvu nebo ve hře na nástroj? Naši lektoři vám sestaví individuální program podle vašich možností a představ.
 

Kdy: po domluvě

cena:   300 Kč/ za 60 min/ student - individuální výuka

            350 Kč/ za 60 min/ pracující - individuální výuka

            250 Kč/ za 60 min/  výuka ve skupince od 2-5 osob

 

počet lekcí: 4

cena: 700 Kč/osoba

          500 Kč/ osoba ve skupině

počet lekcí: 18

cena: 2400 Kč/osoba

          2000 Kč/ osoba ve skupině

počet lekcí: 36

cena: 5000 Kč/osoba

          4500 Kč/ osoba ve skupině

 

 

 

Minihrátky s hudbou

Hudba je krásná a velmi inspirující záležitost. Probouzí pozitivní emoce a navozuje přátelskou atmosféru. Kurz je určen pro nejmenší děti od 2 do 3 let. Otevíráme v něm pestrý svět zvuků, tónů, říkadel a písniček s pohybem. Probouzíme hudební cit, tvořivost a podporujeme radost z hudby. Hravou formou se seznamujeme s rozmanitými hudebními nástroji. Vzhledem k věku dětí se předpokládá zapojení rodiče nebo jiné dospělé osoby.

 

Kdy: pátek od 9:00 - 9:45 hod

počet lekcí: 10

cena : 1500 Kč/kurz

 

 

Muzikantská klubovna-Kapela

Kurz je určený pro děti od 8 let a také pro dospělé, kteří již ovládají hru na své nástroje. Hrát v kapele nebo v souboru je pro každého muzikanta užitečné i příjemné. Zapojení v těchto skupinových kurzech doporučujeme muzikantům, kteří se v hudebních dovednostech již dostali na určitou úroveň a chtějí se pustit do další muzikantské výzvy. Lektor připravuje vhodné skladby, případně společně s vámi vybírá a nacvičuje písničky. Kurz je určen pro hráče na všechny běžné hudební nástroje, včetně zpěvu.

 

Kdy: středa od 16:00 - 18:00 hod

počet lekcí: 1x týdně/2 hod. (120 min.)

cena: členský příspěvek  -  Kč/měsíc

 

 

Zpívání pro radost- pěvecké kurzy

 

A) měsíční tematický kurz pro dospělé

Zpíváte si rádi? Tvrdí vaše okolí, že zpíváte pěkně? Nemáte čas na pravidelné zkoušky sboru?

Právě pro vás je určen náš kurz - Zpívání pro radost, který vám nenahradí sbor v pravém slova smyslu, ale umožní vám setkat se se stejně naladěnými lidmi, kteří mají chuť zazpívat si, zdokonalit se a znovu se potkat. Tento kurz se bude konat v  měsíčních intervalech, každý měsíc na jiné téma, žánr.

 

Kdy: každý čtvrtek od 18:00 – 19:30 hod 

počet lekcí: 4

cena: 500 Kč/osoba/kurz

 

B) půlroční pěvecký kurz pro dospělé

Zpívaní není žádná věda – stačí jen vědět jak na to, trocha trpělivosti, odvahy a váš čas. My vám rádi dokážeme, že to jde! Práce s hlasem a dechem, rytmická cvičení, ladění, sborové písně na to vše se můžete těšit. Nepotřebujete mít se zpíváním žádnou předchozí zkušenost ani nemusíte umět noty, stačí jen mít chuť do toho jít a na kurz zpěvu se přihlásit.

 

Kdy : každý čtvrtek od 18:00 -19:30 hod 

počet lekcí: 18

cena: 2000 Kč/osoba/kurz

C) celoroční pěvecký kurz pro dospělé

 

Kdy čtvrtek od 18:00 -19:30 hod 

počet lekcí: 36

cena: 4500 Kč/osoba/kurz

 

 

Relaxační dechová technika

Nejen zpěváci, ale i většina ostatních lidí se potýká s problémem správného dýchání. Relaxační kurz je zaměřen na správné dýchání a uvědomění si sebe sama. Dechové techniky jsou velmi prospěšné, protože nás nutí zůstat v přítomnosti. Aktivují útlum organismu a tím nás dostávají do klidového stavu. S touto technikou docílíte zklidnění dechu, zmírnění napětí v těle, utišíte vaše černé myšlenky, zmírníte úzkost, ale hlavně se naučíte správně dýchat a uvědomovat si celé tělo, které při dýchání používáme. Pomůže vám k tomu nejen lektor, ale také relaxační muzika, která vám navodí pozitivní energii do celého vaše těla a také myšlenek. Vhodné pro zpěváky, astmatiky a všechny ostatní. Chcete vypnout po celém týdnu? Odpočinout si? Chcete se naučit ovládat svůj dech? Milujete relax při svíčkách a muzice? Tento kurz je tedy právě pro vás. Maximální počet osob v kurzu je 6.

 

Kdy: neděle  a pondělí od 18:00 – 19:00 hod

cena: 150 Kč/osoba/kurz

počet lekcí: 4

cena: 550 Kč/osoba/kurz

 

počet lekcí: 10

cena: 1200 Kč/osoba /kurz

 

počet lekcí: 20

cena: 2200 Kč/osoba/kurz

 

 

Scénické čtení s hudbou

Tematické čtení úryvků z knih, básní, pohádek nebo divadelních her za doprovodu hudby s výrazovými prvky? Proč ne? Nemusíte být herci. Stačí když budete umět číst. To ostatní vás naučíme. Někdy může být velká legrace, ale také se dostaneme do napětí, někdy i hororu. O lásce je toho možná nejvíce ... Pojďme společně najít zajímavé texty a naučme se správně číst tak, abychom vtáhli do děje ty, co nás budou poslouchat. A muzika? Muzika nám dodá chybějící atmosféru. Minimální počet osob v kurzu 3.

 

A) měsíční scénické čtení pro dospělé

 

2 hodiny každý lichý pátek 18:30 – 20:30 hod 

počet lekcí: 4

cena: 500 Kč/osoba/kurz

 

 

B) půlroční scénické čtení pro dospělé

 

 2 hodiny lichý pátek 18:30 – 20:30 hod 

 počet lekcí: 18

 cena: 2000 Kč/osoba/kurz

 

 

C) celoroční scénické čtení pro dospělé

 

2 hodiny lichý pátek 18:30 – 20:30 hod 

počet lekcí: 36

cena: 4500 Kč/osoba/kurz

Ceny jsou pouze pro členy spolku. Pokud někdo nebude souhlasit se členstvím ve spolu, jeho cena se automaticky navyšuje o 100 Kč za hodinu. 

bottom of page