top of page

DOMINIKA LUKEŠOVÁ

740CF539-7502-48EE-A461-24383E1FD2DF_edited.jpg
Zpěvačka, multiinstrumentalista a superfinalistka televizní soutěže Superstar 2020. Momentálně studuje populární zpěv na Pražské konzervatoři u profesorky Lídy Nopové. Jejím velkým snem je dostudovat konzervatoř a odjet studovat jazzovou hudbu na 1-2 roky někam do zahraničí.
Její velká vášeň jsou hudební nástroje. Od svých 6 let hraje na klavír, sedm let hrála na housle, na konzervatoři chodí na hodiny kytary a bicí a sama se učí na ukulele a basovou kytaru. Moc ráda poslouchá jazz, pop, rock, swing, funk, ale i vážnou hudbu.
Ve svých 14 letech se zúčastnila soutěže Česko Zpívá, kde se umístila na 3. místě. Poté začala pravidelně docházet na přípravné kurzy, kde se učila na přijímací zkoušky na Pražskou konzervatoř a v roce 2018 nastoupila do prvního ročníku. V roce 2019 se také zúčastnila soutěže HLAS SLEZSKA a vyhrála první místo ve své kategorii. Tato soutěž jí umožnila nahrát svoji první autorskou píseň "I'll stal away", kterou pro ni napsali Jirka Vidasov a Alasdair Bouch skrze agenturu Nemoros. 
S rokem 2020 přišla další řada televizní soutěže Česko Slovenská Superstar, do které se rozhodla přihlásit. Získala spoustu nových zkušeností, poznala hromadu novách lidí a vyzkoušela si vystupování v živém televizním přenosu. Umístila se na čtvrtém místě a díky této soutěži podepsala smlouvu s vydavatelstvím Warner Music.
bottom of page