top of page

PATRON JUNIORŮ

  • Instagram
  • Youtube
  • Tik tok

ADÉLA ZOUHAROVÁ

(INFLUENCER)

YouTube - 260.000 sledujících a 105mil zhlédnutí

Instagram - 52.000 sledujících

Tik Tok - 40.000 sledujících

Zpěvačka, na youtube působí již od 8 let, kdy vydala svůj první videoklip, její klipy mají miliónová zhlédnutí, okrajově se rámci YouTube věnuje také natáčení krátkých videí.

Aktivně se zpěvu věnuje od 6 let věku. Dříve se aktivně účastnila mnoha pěveckých soutěží, kdy se umisťovala na předních místech.

 

Mezi nejúspěšnější patří 2. místo v pěvecké soutěži Brdský kos 2015, 1. místo v pěvecké soutěži Hudební ceny akademie Praha 2016, 1. místo a zároveň cena Top talent v mezinárodní pěvecké soutěži Interbriliant of World 2018. V roce 2018 získala 1. místo a hlavní cenu v pěvecké soutěži Dětský slavík.​ Následně 2019 se účastnila jako host republikové Tour se zpěvačkou Mínou a v roce 2019 a 2020 byla součástí republikové MuserTour, koncerty se konaly v 20 městech v rámci celé ČR.

Účastní se mnoha akcí v celé České republice v projektu i s dalšími mladými úspěšnými zpěváky a youtubery, v roce 2020 pořádala několik velmi úspěšných vlastních koncertů společně s youtuberkou a začínající zpěvačkou Annie Camel, se kterou v roce vydali několik společných duetů. Mezi nejúspěšnější v loňském roce patřil song Sama to znáš, který v rámci své produkce zařadila do vysílání i hudební televizní stanice ÓČKO.

Hrála ve dvou hudebních muzikálových projektech Ples U Polárky( hlavní role) v divadle v Poděbradech a v muzikále Láska mezi řádky v Praze.

Od 4 let soutěžně tancuje, je držitelkou několika titulů, 1. a 2. vícemistryně ČR v kategorii Show Dance.

​Mnoho fanoušků jí sleduje i prostřednictvím sociálních sítí, kde se jim pravidelně věnuje na živých streamech

bottom of page