top of page

VÁCLAV TOBRMAN

image2_edited.jpg

V roce 2013 získal Václav Tobrman třetí místo v prestižní soutěži Pianista roku, v roce 2014 opět postoupil, a získal tak druhé místo v této soutěži.

Václav je i skvělým učitelem hudby. Soukromě vyučuje hru na piáno, klávesy, kytaru, ukulele a zpěv. Působil jako uznávaný pedagog na Mezinárodní konzervatoři Praha, Taneční konzervatoři Praha, VOŠ Herecké Praha a ZUŠ Harmony.

Ani komponování není Václavovi cizí. V poslední době se věnuje tvorbě reklamních znělek, firemních motivačních písní, scénické hudby k divadelním představením, filmové hudbě a vytváření nejrůznějších narozeninových a svatebních písní podle přání zadavatele.

Svým klientům se snaží vždy maximálně vyhovět a je otevřen všem hudebním přáním, také proto se mu přesdívá Živý Jukebox.

Václav navíc spolupracuje i s Divadlem Na Fidlovačce a Divadlem na Jezerce, ve kterém hraje roli Cosmé McMoona v představení ‚Je úchvatná‚.

Václav odehrál a odzpíval bezpočet svateb, oslav a firemních večírků. Během let strávených u piána se počet skladeb a písní všech žánrů v jeho repertoáru rozšířil na cca 5000!

bottom of page