top of page

SPOLUPRÁCE S NADAČNÍM FONDEM PANDACHILD

Náš tým Hlasu Česka, z. s., Jaroslav Bouda a Petr Pastrněk s řditelkou Nadačního fondu Lenkou Madrovou

V uplynulých týdnech jsme usilovně pracovali na produkci galavečera Nadačního fondu Pandachild, který se konal u příležitosti křtu a dražby charitativního kalendáře, jehož výdělek putuje na pomoc a plnění snů a přání dětí z dětských domovů a dětských nemocnic. 

 

Náš spolek zaštítil hudební program celého večera. Na akci vystoupili tváře spolku Hlas Česka, z. s. - zpěvačka Yanna, zpěvačka Dominika Lukešová, zpěvačka Markéta Poulíčková a zpěvák Patrik Stoupa. 

Mimo to zástupci spolku zajišťovali také produkci a organizaci celé akce. 

 

Během večera jsme také mohli vidět Fashion show módních návrhářek Olgy Rusakové, Yvet Molchain a  Anny Tejklové. 

Kalendář pokřtil herec a hudebník David Kraus. Kalendář byl následně vydražen

za 12 000 Kč. 

Během pěveckého vystoupení Dominiky Lukešové namaloval malíř Vladimir Kiseljov obraz Fénixe, který se následně vydražil za 15 000 Kč. Obě tyto částky byly opět věnovány nadačnímu fondu Pandachild. 

 

,,Chtěl bych moc poděkovat ředitelce nadačního fondu Pandachild za možnost podílet se produkčně na této krásné akci.  Vše dopadlo podle plánu a já jsem moc rád, že jsem mohl spolupracovat s tak talentovanými lidmi,  jakými jsou módní návrhářky, a další a další vystupující, kterými byly třeba kouzelník Tomáš Podzimek, nebo třeba saxofonista Ladislav Drtina a další a další hudebníci. Moc se těším se na další spolupráci," říká o akci Petr Pastrněk, produkční charitativního galavečera.

FOTO: Kristýna Junková a Renata Matějková

bottom of page