top of page
WORKSHOP

!!!!Další workshop připravujeme!!!!

image0 (47).jpeg

NEVYPLŇUJTE!!! Stačí vše zaškrtnout v registraci. Slouží pouze jako náhled.
Děkujeme

Účastníci budou mít příležitost získat hlubší vhled do interpretace písní a získat cenné rady od zkušených pěveckých profesionálů, pedagogů a umělců spolupracujících s Hlasem Česka, z. s., což představuje unikátní příležitost pro jejich individuální umělecký růst.

Aktivní účastníci budou mít příležitost individuální konzultace s lektorem po dobu 30 minut na vybrané písni a současně mohou participovat na celém workshopu i pasivně jako posluchači. Každý lektor vybere 3 zpěváky z aktivních účastníků, kteří zazpívají 3. března 2024 na koncertě na Kamina Music Boat.

Stejně tak budou pasivní účastníci moci sledovat celý workshop a získat odborné poznatky od zkušených lektorů. Oba typy účastníků se budou moci zúčastnit přátelského setkání na koncertu v  Kamina Music Boat v Praze za symbolickou cenu 150 Kč, kde bude možnost navázat dialog s lektory. 


Kapacita pro aktivní účastníky je omezena na 24 zpěváků, což zaručuje optimální prostor pro individuální konzultace. Pro pasivní účastníky je k dispozici 40 míst, umožňující širší účast posluchačů na celém workshopu. Tímto se zajistí vyvážené prostředí pro obě skupiny účastníků.
 

Aktivní účastníci mají možnost volby, s kterým ze tří lektorů chtějí spolupracovat (zaškrtnete jméno lektora v registraci), avšak je nutné vzít v úvahu, že každý lektor má omezený počet dostupných konzultačních hodin. Tím se zajistí, že individuální konzultace budou spravedlivě rozděleny mezi všechny účastníky, a to v souladu s dostupností lektorů.
 

Workshop je určen pro všechny milovníky zpěvu od 8 do 99 let. Nezletilý účastník může mít sebou pouze jeden doprovod v podobě zákonného zástupce, pověřenou osobou nebo pedagoga. 

Každý účastník dostane CERTIFIKÁT o absolvování pěveckého WORKSHOPU.


Věnovat se vám budou: Patrik Stoupa - zpěvák, klavírista, textař a pedagog

                                      YANNA - zpěvačka, herečka a pedagožka

                                      Renata Drössler - šansoniérka, zpěvačka a pedagožka

Více o Patrikovi:

 

 

Více o Renatě:

 

 

Více o Yanně: 

bottom of page