top of page

TEREZA KOPÁČKOVÁ

0ECAEA4F-2520-46C3-B4EB-A555B77C4B21.jpg

zpěvačka, lektorka zpěvu, marketingový specialista

Tereza je sólová zpěvačka pocházející z Krkonoš, konkrétně z malé vesnice Kunčice nad Labem.
Nyní již dlouhodobě žije v Praze, kde vystudovala Pražskou státní konzervatoři, díky čemuž se dostala nejen k výuce zpěvu, například na Mezinárodní konzervatoři, ale i k profesionálnímu působení na scéně.

Tereza pracuje na několika hudebních projektech. Její hlavní působení je v kapele Balage Band, kde zpívá po boku muzikanta Oty Balage. Tato kapela má za sebou řadu koncertů, aktuálně připravují druhé CD, které by mělo být v prodeji koncem roku 2023.

Tereza prezentuje také autorskou tvorbu, její první singl SLZY spatřil světlo světa v říjnu roku 2022, v tomtéž roce vydala vánoční duet s Jiřím Barešem ml. a to píseň Vánoční přání. Jiří Bareš ml. je hlavní tvůrce hudby, v autorském projektu, mimo jiné je i Terezy partner. Nyní pracují na novém singlu, který vyjde na jaře tohoto roku.

Další projekty, ve kterých byste Terezu mohli vidět jsou například BSP (Balage, Střihavka, Pavlíček), Michal Ambrož & Hudba Praha, Jasná Páka a koncertní verze muzikálu Jesus Christ Superstar.
V rámci pořadu ČT ART - OTA BALAGE 60 Tereza vystoupila po boku našich předních umělců, kde zpívala společně s Danem Bártou, Vojtou Dykem, Bárou Badikovou, Kamilem Střihavkou nebo Evou Burešovou.
V současné době půjde na ČT ART také vzpomínkový koncert na Michala Ambrože v jehož kapele Tereza zpívala řadu let.

bottom of page